Piegāde

Piegādes noteikumi

1. Ir iespēja preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu ePlastics.lv, norādiet"Saņemt preci veikalā".

Preci varēsiet saņemt 1 - 2 dienu laikā SIA "Plastics Latvia" birojā/noliktavā:

Mārupē, Plieņciema ielā 33, LV-2167  Darba dienās: 09:00 – 17:00
                                                           Sestdienās, svetdienās – BRĪVDIENA:

Preces apmaksu Pircējs veic ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no ePlastics.lv rēķinu uz e-pastu). Prece jāizņem 7(septiņu) darba dienu laikā pēc tam, kad ePlastics.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

2. Piegāde Rīgas robežās – 25,00 (viena piegādes adrese) "Piegāde Rīgā".

BEZMAKSAS piegāde Rīgā, ja pasūtījuma summa ir lielāka par 180,00 "Saņemt preces ar piegadi Rīgā" – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt sava uzņēmuma birojā vai mājās. Piegādes izmaksas Rīgā – 25,00 (viena piegādes adrese). Maksa par piegādi tiks iekļauta rēķinā, ja Pircējs ePlastics.lv lapā ir izvēlējies opciju – PIEGĀDE. Preces, kuru vērtība pārsniedz 180,00 tiek piegādātas uz Pircēja norādīto saņemšanas adresi Rīgas robežās BEZ MAKSAS. Pircējs ir atbildīgs par preces izkraušanu. Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad ePlastics.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē! Visas cenas norādītas ar PVN 21%.

3. Piegade ārpus Rīgas visā Latvijas teritorijā – pēc atsevišķas vienošanās. t80_truck___73x49.png

Saņem preces ar piegadi visā Latvijas teritorijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ārpus Rīgas, visā Latvijas teritorijā. Maksa par piegadi tiek aprēķināta atkarībā no pasūtījuma lieluma (Preces gabarītiem, svara) un piegādes adreses. Maksa par piegadi tiek  pievienota rēķinam par Preci, ja Pircējs ePlastics.lv lapā ir izvēlējies opciju – PIEGĀDE un vienojies ar Pārdevēju par piegādes izmaksām. Preces piegāde notiks 1-4 darba dienas pēc tam, kad eplastics.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!