REVERSO WPC tereases dēlis

Jauns produkts

REVERSO WPC terases dēlis.

Izmērs: 2400x135x25 mm 

Pieejamie toņi: KARAMEĻU, KAKAO, ŠOKOLĀDES, ONIKSS

Cena norādīta par 1 gab ar PVN 21%.

Vairāk informācijas

12,05 € AR PVN

Vairāk informācijas

REVERSO  WPC (Wood Plastic Composites) koka-plastmasas kompozītmateriāla terases dēļi ir populārākais WPC terases dēļu veids, kas Latvijā ir pieejams no 2006.gada. Reverso dēļu maisījumā ir iekļautas visas nepieciešamās sastāvdaļas, lai tie būtu piemēroti mūsu klimatam, neizbalētu saulē, tajā pašā laikā būtu mehāniski izturīgi. Kompozītmateriālu tereses dēļi atklātā dabā stāvot ir pārbaudīti tuvu pie 10 gadiem, un krāsa praktiski nav mainījusies, saglabājot intensīvus toņus. Visā masā dēlis ir iekrāsots ar pigmentu, tādējādi vietās, kur būs pastiprināta mehāniskā slodze vai cilvēku plūsma, neradīsies pleķi vai savādāka krāsa. 

Reverso dēļiem ir divas virsmas, kas atšķiras ar rakstu, no kā arī radies nosaukums. Vienā pusē terases dēļ ir ar tradicionālu rakstu un smalkām rievām, bet otrā pusē virsma sastāv no retākām, bet lielākām rievām. Rievu dziļums abās puses ir vienāds, un abas puses ir slīpētas piešķirot tiem lieliskas pretslīdēšanas īpašības. Abu pušu pielietojums ir gaumes jautājums, vairāku gadu garumā klienti ir izvēlējušies lietot abas puses, apmēram, vienādā skaitā. Staigājot pa Reverso kompozītdēļiem ar basām kājām, rodas patīkamas sajūtas, līdzvērtīgas kā uz koka terases.

Reverso dēļus ir ļoti viegli kopt, tos nepieciešams dažas reizes gadā nomazgāt ar tīru ūdeni, visvienkāršāk ar strūklu no augstspiediena mazgātāja. Svarīgi gan atcerēties, ka šie dēļi, kaut gan cietāki par koku, ir salīdzinoši mīksts materiāls. Gadījumā, ja tomēr ir sanācis bojāt virsmu, tad to var izslīpēt ar abrazīvu materiālu.

WPC - koka -plastmasas kompozītmateriāls ir dabisko šķiedru kompozītmateriālu apakšgrupa (NFC) jeb bioplastmasa. Dabisko šķiedru kompozītmateriāli ir tādi materiāli, kuros dabisko šķiedru īpatsvars ir vismaz 20%. Vispārīgi WPC produkti āra pielietojumam tiek ražoti no maisījumiem, kuru sastāvā ir līdz 80% smalcinātas koksnes, kas papildināta ar sintētiskiem polimēriem – polietilēnu (PE), polipropilēnu (PP), saistvielu, UV aizsargvielu un krāsu pigmentiem.

Recenzijas

Uzrakstīt recenziju

REVERSO WPC tereases dēlis

REVERSO WPC tereases dēlis

REVERSO WPC terases dēlis.

Izmērs: 2400x135x25 mm 

Pieejamie toņi: KARAMEĻU, KAKAO, ŠOKOLĀDES, ONIKSS

Cena norādīta par 1 gab ar PVN 21%.

Piederumi